identyfikator dla psa

Orzeszek 5889

Pies

8 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-08-16 22:05

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Krucha istotka, która nie potrafi zaaklimatyzować się w schronisku, pomimo usilnych prób wolontariuszy. Zabierany dosyć często na spacery oraz na wybiegi, ponieważ wzbudza litość i współczucie zarówno dzieci, młodzieży, jak i dorosłych. No i cóż z tego, skoro kolejny rok spędza za kratami i nikt z adoptujących nie skusił się na posiadanie takiego cudeńka. Bezproblemowy, ugodowy, kochający pieszczoty oraz kontakt z człowiekiem. Kolejne zalety wymieniać? A proszę bardzo: przyjacielski w stosunku do innych psiaków, ugodowy, delikatny. Wzór psa! Posiada wszystkie walory, których poszukują rodziny z dziećmi lub osoby samotne a jednak, wciąż czeka w samotności. Dziwne są te nasze adopcje. Ludzie z doświadczeniem behawioralnym adoptują psy wymagające socjalizacji. Ludzie o gołębim sercu adoptują psy stare i chore lub po prostu chore. Natomiast te najmniej sprawiające problemów, zdrowe, kochane są omijane - bo to jednak zwykły kundelek, który nie przysporzy adoptującemu ani podziwu w oczach otoczenia ani nie zwróci na siebie uwagi. Może Ty adoptujesz tego „zwykłego – niezwykłego” kundelka? Orzeszek jest wykastrowany i posiada aktualne szczepienia.

Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej!
Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo.

Urodzony: 2012
W schronisku od: 2013

tel. 663 422 281
e-mail: info@piesdoadopcji.pl
https://piesdoadopcji.pl/pies/orzeszek/

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk).
30 km od Częstochowy.

Kontakt

tel. 663 422 281 e-mail: info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//