identyfikator dla psa

LINKA 5898

Suka

1 rok 8 miesięcy

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2019-07-25 14:44

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

LINKA- najmniejsza z trójki rodzeństwa, sunia obecnie waży około 4 kg i ma około 3,5 miesiąca

Typowa przytulanka siadasz sekund 5 i masz ją na kolankach :D :D
UWIELBIA być głaskana, całowana i przytulana.

Ceni każdą chwilę spędzoną z człowiekiem jednak potrafi sama zorganizować sobie zabawę

Szukamy dla niej domu, gdzie będzie kochana, rozpieszczana i traktowana jak członek rodziny a nie tylko pies.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz umowa z warunkiem sterylizacji

Linka znajduje się w hotelu pod Łodzią.

Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o SMS)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//