identyfikator dla psa

Malfi 5902

Pies

12 lat

mieszaniec

Bielsko-Biała

Dodano: 2019-07-26 08:01

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Malfi-czy nadzieja umiera ostatnia?Czy jesteśmy głupcami wierząc,że się uda?
Malfiemu powoli zaczynają się plątać łapki i co się dziwić, skoro ten niczemu winny psiak w schronie jest od 2010 roku!!! Od szczeniaka zna tylko jedno, parszywe życie. Jest jednym z trzech, z tak przerażającą schroniskową metryką. Metryką, która odstrasza każdego! Malfi nie wie co to ochłoda w upalne dni, ani też co to ciepło w lodowate noce, nie wie co to miłość ... Wie za to, co to samotność, co to ból kości od schroniskowych twardych desek, co to rezygnacja, a może i depresja. Tego ma, aż nadto, po dziurki w nosie. Malfi najprawdopodobniej pogodził się ze swoim losem, psa niechcianego. I my chyba też powoli oswajamy się z myślą, że Malfiemu domu nie znajdziemy... Bo czy ktoś jest w stanie sprawić mu niespodziankę i zabrać ze schroniska do domu? Tak po prostu, bez ceregieli i wydziwiania? Rozum podpowiada, że nie, ale serce... och to głupie serce rozpala nadzieje za każdym razem, gdy wrzucamy post o Malfim i czekamy z nadzieją i myślą, że może jednak się uda? Może tym razem się uda? Ile razy to już byliśmy brutalnie sprowadzani na ziemie? Chyba dziesiątki... A czy Malfi marzy, czy Malfiego rozpala nadzieja, gdy obca osoba przechodzi obok jego boksu. Mówi, że nie, ale my wiemy, że jest inaczej. MALFI to piesek bardzo kontaktowy i towarzyski. Ciepły kąt jest potrzebny dla niego na dziś.

Kontakt

Agata 516 488 831 Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bielsku-Białej 43-305 Bielsko-Biała ul. Reksia 48 33 814 18 18 schronisko@schronisko.bielsko.biala.pl http://labradory.info/viewtopic.php?p=1090975

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//