Odcinek 1. Dzień rozpoczął się jak każdy inny: pobudka, przeciągnięcie się w łóżeczku, przywitanie, spacerek, śniadanie. Potem też nic nie..."> Odcinek 1. Dzień rozpoczął się jak każdy inny: pobudka, przeciągnięcie się w łóżeczku, przywitanie, spacerek, śniadanie. Potem też nic nie zapowiadało tragedii — hop do samochodu, pewnie znowu jedziemy w jakieś fajne miejsce. Nic nowego. Dojechaliśmy, wchodzimy do budynku, chyba do jakichś wielbicieli psów, bo strasznie dużo ich słyszę. Przyszła jakaś obca pani i wtedy się zaczęło... Moja rodzina oddaje jej smycz i bez pożegnania wszyscy wychodzą. "Hej! A ja? Gdzie idziecie? Zapomnieliście o mnie! Wracajcie!" - krzyczałem, ale ich już nie było, poszli beze mnie. Pani poprowadziła mnie wśród wielu klatek z psami. Dużymi, małymi, było ich mnóstwo, wszystkie na mnie szczekały — byłem przerażony! Zamknęła w jednym z betonowych boksów i sobie poszła. Wtedy zawaliło się moje życie! Gdzie moje łóżeczko? Gdzie mój kocyk? Gdzie mój dom? Gdzie moje człowieki? Czekam już tyle czasu, aż po mnie wrócą, ale oni nie przychodzą! Jestem tak strasznie samotny! Czasem ktoś podejdzie do krat i powie :"Cześć Charlie!" albo "to ten z siódemki!" Ale to przecież nie moje imię! A jak ono w ogóle brzmiało? Sam już zapomniałem. I tylko, co parę dni przychodzą ludzie i zabierają mnie na spacer, głaskają i wtedy jestem taki szczęśliwy. I zawsze mam nadzieję, że mnie zabiorą ze sobą, ale oni odprowadzają znowu za stalowe kraty. A może Ty? Może Ty zabrałbyś mnie do domu? Może Ciebie mógłbym kochać? Proszę! Jestem grzeczny, kocham wszystkich ludzi, wszystkie zwierzątka, motylki i nawet zieloną trawkę.
Podpisano Charlie
Charli trafił do Schroniska w 2016r. Ma 9 lat. To piesek bardzo wesoły, przyjacielski, idealny do spokojnych spacerów, głaskania i wylegiwania się na kanapie. Mimo nieciekawych okoliczności jest bardzo radosny i lgnie do zabawy, to dusza towarzystwa. Wygląda przeciętnie, ale cóż z tego, jak się ma nieprzeciętne serce. Oczekiwania CHARLIEGO pewnie Was zdziwią – ciepły kąt, dwie miski, no i człowiek. Nie? Bardzo wygórowane. Ciekawe, czy są realne do spełnienia? Pewnie jeszcze to potrwa, ale koniec końców ktoś zobaczy iskrę w oczach Charliego i da mu swoją miłość. Czym Charli się odwdzięczy? Niczym innym jak oddaniem i wiernością, taką, której można mu pozazdrościć." />
identyfikator dla psa

Charli 5908

Pies

10 lat

mieszaniec

Bielsko-Biała

Dodano: 2019-07-26 11:28

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Charli - "Dzień, który zmienił moje życie".
Odcinek 1. Dzień rozpoczął się jak każdy inny: pobudka, przeciągnięcie się w łóżeczku, przywitanie, spacerek, śniadanie. Potem też nic nie zapowiadało tragedii — hop do samochodu, pewnie znowu jedziemy w jakieś fajne miejsce. Nic nowego. Dojechaliśmy, wchodzimy do budynku, chyba do jakichś wielbicieli psów, bo strasznie dużo ich słyszę. Przyszła jakaś obca pani i wtedy się zaczęło... Moja rodzina oddaje jej smycz i bez pożegnania wszyscy wychodzą. "Hej! A ja? Gdzie idziecie? Zapomnieliście o mnie! Wracajcie!" - krzyczałem, ale ich już nie było, poszli beze mnie. Pani poprowadziła mnie wśród wielu klatek z psami. Dużymi, małymi, było ich mnóstwo, wszystkie na mnie szczekały — byłem przerażony! Zamknęła w jednym z betonowych boksów i sobie poszła. Wtedy zawaliło się moje życie! Gdzie moje łóżeczko? Gdzie mój kocyk? Gdzie mój dom? Gdzie moje człowieki? Czekam już tyle czasu, aż po mnie wrócą, ale oni nie przychodzą! Jestem tak strasznie samotny! Czasem ktoś podejdzie do krat i powie :"Cześć Charlie!" albo "to ten z siódemki!" Ale to przecież nie moje imię! A jak ono w ogóle brzmiało? Sam już zapomniałem. I tylko, co parę dni przychodzą ludzie i zabierają mnie na spacer, głaskają i wtedy jestem taki szczęśliwy. I zawsze mam nadzieję, że mnie zabiorą ze sobą, ale oni odprowadzają znowu za stalowe kraty. A może Ty? Może Ty zabrałbyś mnie do domu? Może Ciebie mógłbym kochać? Proszę! Jestem grzeczny, kocham wszystkich ludzi, wszystkie zwierzątka, motylki i nawet zieloną trawkę.
Podpisano Charlie
Charli trafił do Schroniska w 2016r. Ma 9 lat. To piesek bardzo wesoły, przyjacielski, idealny do spokojnych spacerów, głaskania i wylegiwania się na kanapie. Mimo nieciekawych okoliczności jest bardzo radosny i lgnie do zabawy, to dusza towarzystwa. Wygląda przeciętnie, ale cóż z tego, jak się ma nieprzeciętne serce. Oczekiwania CHARLIEGO pewnie Was zdziwią – ciepły kąt, dwie miski, no i człowiek. Nie? Bardzo wygórowane. Ciekawe, czy są realne do spełnienia? Pewnie jeszcze to potrwa, ale koniec końców ktoś zobaczy iskrę w oczach Charliego i da mu swoją miłość. Czym Charli się odwdzięczy? Niczym innym jak oddaniem i wiernością, taką, której można mu pozazdrościć.

Kontakt

Basia 600 966 703 Agata 516 488 831 Miejskie Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Bielsku-Białej 43-305 Bielsko-Biała ul. Reksia 48 33 814 18 18 schronisko@schronisko.bielsko.biala.pl http://labradory.info/viewtopic.php?p=1090979

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//