identyfikator dla psa

LOLA 5910

Suka

1 rok 10 miesięcy

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2019-07-26 11:40

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

JESTEM LOLA i mam około 4 miesiące, ważę około 6 kg.
Szukam cudownego domku, mam swój charakterek
lubię się bawić, biegać, jestem wesołym radosnym szczeniakiem.

Będę średniej wielkości dziewczynka. Szukam domu, gdzie mnie będą kochać, rozpieszczać i traktować jak członka rodziny a nie tylko psa.

Jestem czasem uparta i próbuję pokazać, że to ja rządzę ale na pewno wszystkiego się nauczę, musisz mnie pokochać i mieć do mnie cierpliwość

Lola znajduje się w Poznaniu

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy z warunkiem sterylizacji.

Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//