identyfikator dla psa

Bolek 5928

Pies

5 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-08-01 18:27

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Czarne cudo czeka na Ciebie! Mówią, że czarne to pechowe i nie wiadomo co, ale my zapewniamy, że czarne to jedno z najpiękniejszych i najukochańszych psów. Bolek do schroniska trafił razem z bratem, został oddany przez starszą właścicielkę, która nie radziła sobie z ich energią. Bolek na pierwszym spotkaniu może się trochę bać i lekko trzeba go prosić o wyjście z boksu, ale jeżeli już się poznacie to przyjaciel na całe życie. Bolek już się uczy, że na smyczy nie trzeba ciągać człowieka, na wybiegu jest grzeczny lubi się bawić, nie szuka konfliktu z innymi psami. W skrócie co on robi w schronisku? Bolek pragnie człowieka, przy którym będzie bezpieczny i zapewni mu dawkę ruchu, bo to młody pies.

Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej!
Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo.

Urodzony: 2015
W schronisku od: 2018

tel. 663 422 281
e-mail: info@piesdoadopcji.pl

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk).
30 km od Częstochowy.

Kontakt

tel. 663 422 281 e-mail: info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//