identyfikator dla psa

Sabinka 5932

Suka

4 lata

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2019-08-09 02:35

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Maluteńka Sabinka apeluje o domek! Sabinka obecnie przebywa w hoteliku w Częstochowie. Sunia jest niezwykłym psem, dlatego oddamy ją tylko do niezwykłego domu. Sabinka nie jest konfliktowa w stosunku do innych psów, ona potrafi zdziałać cuda, to nasza psia terapeutka pomogła już kilku psiakom przełamać lęki do człowieka. Ludzi kocha całym swym małym serduszkiem. Sunia nie osiąga nawet 8 kg chyba, że to jej brzusio. Uwielbia jedzenie i nie rozumie czemu ludzie nie chcą jej dawać przysmaków, o które tak ładnie prosi. Sabinka ma 3 lata, jest po sterylizacji i śmiało może śmigać do domku. Odwaliła swoją robotę z psami i teraz to czas, aby ona szła do domku!

tel. 604 656 241
e-mail: info@piesdoadopcji.pl

Przebywa obecnie w okolicy Częstochowy.

Kontakt

tel. 604 656 241 e-mail: info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//