Dowieziemy Ciastka do nowego, dobrego domu jeśli będzie taka potrzeba.

Zadzwoń do nas, a opowiemy o psiaku więcej.

Kontakt: 601 245 643 w godzinach 17-21 w dni pracujące lub 10-21 w weekendy." />
identyfikator dla psa

CIASTEK 5933

Pies

10 lat

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2019-08-02 05:34

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Ciastek urodzony najprawdopodobniej około 2009 roku to przeuroczy przytulas.

W przytulisku garnął się do każdego, zawsze chętny na spacer i tulaski.

W 2013 w Krakowie przeszedł operację usunięcia prącia ze względu na nowotwór.

Zamieszkał w domu tymczasowym w którym oczekuje nowej, cudownej rodziny. Psiakowi dopisuje zdrowie, nie choruje i nie odczuwa w żaden sposób przebytej operacji (przeszedł udaną plastykę ujścia cewki moczowej).

To wspaniały, rodzinny pies kanapowy. Psiak uwielbia spacery ale nie muszą być długie i w szybkim tempie :) Mógłby zamieszkać zarówno z młodszymi jak i ze starszymi spokojnymi ludźmi. 

Odnajdzie się świetnie i w domu i w mieszkaniu w bloku. Akceptuje inne zwierzaki. Jest wykastrowany, regularnie szczepiony, odrobaczany.

W mieszkaniu zachowuje czystość. To naprawdę fantastyczny pies, któremu w życiu zabrakło troszkę szczęścia. Nie znalazł domu jako mały szczeniak, a teraz z każdym kolejnym dniem ma na dom mniejsze szanse.

Mało jest ludzi chętnych podarować miłość starszemu psu.

Psiak przebywa w Pińczowie pod Buskiem i jest pod opieką fundacji 
"Przytulisko".

Dowieziemy Ciastka do nowego, dobrego domu jeśli będzie taka potrzeba.

Zadzwoń do nas, a opowiemy o psiaku więcej.

Kontakt: 601 245 643 w godzinach 17-21 w dni pracujące lub 10-21 w weekendy.

Kontakt

601 245 643

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//