identyfikator dla psa

SONIA 5934

Suka

10 lat

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2019-08-02 12:50

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Mikro nastolatka do adopcji. Seniorka, lubi spokój. Potrzebny doswiadczony dom bez małych dzieci. Sonia ma naście lat, 20 cm w kłębie. Jej pierwszy opiekun zmarł, drugi opiekun oddał nam ją na "przetrzymanie" z powodu wyjazdu, po ok 4 latach zdecydował, że już nie wróci i prosi nas o znalezienie małej domu. Nie jest może mega przytulaśna, ale nie musi. Chodzi na smyczy, ma super kontakt z psami i kotami. Tak, straciłaś psa którego kochałaś. Wiem, to bardzo boli. Biorąc psa, wiemy, że to niestety one odejdą pierwsze rozrywając nam serce. Sonia potrzebuje ciebie. Mimo wieku jest pełna życia i potrzebuje człowieka. Nie zajmie Ci dużo miejsca.. Nie bądź samolubem. Jej samotność jest straszna, z Tobą będzie tylko lepiej.. Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : 601 245 643

Kontakt

601 245 643

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//