identyfikator dla psa

URWIS 5962

Pies

3 lata

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2019-08-11 17:10

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

URWIS to około 1,5 roczny kawaler
Jest niesamowitym, 6 kilogramowym mixem teriera który kocha wszelkie szaleństwa i zabawy na świeżym powietrzu.
W relacjach z innymi psami początkowo (przez jakieś 5 minut) ostrożny, niczym rasowy terier musi pokazać swoją wyższość obszczekaniem nowego kumpla

URWIS idealnie odnajdzie się u boku aktywnej rodziny zarówno jako jedynak jak i członek większego stada.

19 sierpnia psiaczek będzie miał ostatnie szczepienie po którym może ruszyć w podróż życia więc zaczynamy AKTYWNE poszukiwania ODPOWIEDZIALNEGO domu NA ZAWSZE !!! nie pozwólmy aby marnował czas w hotelu…

Szukamy cudownego pełnego miłości domu, gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem.

KTO POKOCHA MALUSZKA ?!?!
URWIS znajduje się w hoteliku koło Łodzi

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy.
Telefon kontaktowy 605 435 625 ( jeśli nie odbieram proszę o SMS)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//