identyfikator dla psa

TOSIA vel PANDA 5964

Suka

1 rok 3 miesiące

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2019-08-12 16:11

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

TOSIA vel PANDA potrzebowała niespełna dobę aby pokazać swój prawdziwy charakterek Wie że robi źle, zerka kilka razy by upewnić się czy człowiek nie jest w zasięgu jej wzroku i kontynuuje realizację swych planów życiowych. Panda jako jedynaczka raczej będzie rozrabiała w domu :( musi mieć towarzystwo zarówno do zabaw jak i spożytkowania nadmiaru energii. Sunia obecnie waży niespełna 4 kg. Rodzice NN więc nie mamy pojęcia docelowo jakich gabarytów będzie. Panda panicznie boi się dużych psów. W popłochu ucieka z podkulonym ogonem posikując Dom IDEALNY to osoby cierpliwe, nastawione na pracę a nie „zakochane” w zdjęciu ;) Sunia obecnie ma około 3 miesięcy, na dniach zostanie drugi raz zaszczepiona przeciw wirusom i może wyruszyć w podróż życia…kierunek DOM, tylko coś telefon w sprawie jej adopcji milczy Nie pozwólmy aby psie dziecko dorastało w hotelu Szukamy domu gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem. TOSIA & PANDA znajduje się w hoteliku koło Łodzi. Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy z warunkiem sterylizacji. Telefon kontaktowy 605 435 625 ( jeśli nie odbieram proszę o SMS)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//