identyfikator dla psa

Sid 5988

Pies

11 lat

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-08-15 22:33

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Początkowo nazwany Misio, ponieważ było to imię w pełni oddające jego charakter. Dopiero po kilku miesiącach spędzonych w schronisku otrzymał „dorosłe” imię Sid, aby pasowało do jego wyglądu zewnętrznego. Mimo wszystko wciąż wołamy na niego Misio, ponieważ jego dominującą cechą jest przytuanie. Potulny, ugodowy, uległy zarówno w stosunku do ludzi, jak i zwierząt. Nie ma w nim cienia agresji ani smutku, co jest nieprawdopodobne, gdyż tak wiele wycierpiał. Porzucony, wyrzucony, zostawiony na pastwę losu a on i tak kocha świat i do wszystkich „uśmiecha się” na swój misiowy sposób. To jest wręcz nieprawdopodobne, że czas spędzony w schronisku nie złamał go ani nie zmienił osobowości. Psi cud absolutnie niedoceniony przez ludzi. Nikt nie jest zainteresowany jego adopcją, nie ma żadnych telefonów w jego sprawie, ba nikt nawet o niego nigdy nie zapytał! Nikogo, oprócz wolontariuszy nie urzekł swoim usposobieniem, co tylko przypomina mi o tym jaki świat jest niesprawiedliwy. To jest najwyższy czas, aby odmienić jego psi los.

Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej!
Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo.

Urodzony: 2009
W schronisku od: 2010

tel. 663 422 281
e-mail: info@piesdoadopcji.pl
https://piesdoadopcji.pl/pies/sid/

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk).
30 km od Częstochowy.

Kontakt

tel. 663 422 281 e-mail: info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//