identyfikator dla psa

Dori 5993

Suka

1 rok 2 miesiące

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2019-08-17 04:32

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Maluteńka Dori szuka swoich ludzi! Dori będzie w przyszłości raczej średnia sunią, obecnie ma koło 3 miesięcy. Jest trochę nieśmiała w stosunku do człowieka, ale powoli się otwiera i wtedy cała dupcia chodzi. tel. 694 132 231 e-mail: kontakt@psiaduszka.pl Prosimy podawać imię suni w kontakcie. Przebywa obecnie w okolicy Częstochowy.

Kontakt

tel. 694 132 231 e-mail: kontakt@psiaduszka.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//