identyfikator dla psa

MACIEK 6001

Pies

4 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2019-08-26 07:36

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Maciuś- obecnie ma trzy latka. Jest mega pozytywny psiakiem.

Zsocjalizowany z innymi zwierzętami, od małego przebywał z dwoma innymi psami i trzema kotami. Nie jest agresywny w stosunku do obcych ludzi ani do dzieci.

Dobrze współpracuje z ludźmi, reaguje na polecenia, jest ułożony i inteligentny, bez problemu odnajduje swoje miejsce w stadzie.

Wesoły, uległy, nie ma tendencji do dominacji. Na terenie posesji jest czujny, puszczony na zewnątrz swobodnie może trochę chuliganić, szczególnie nie lubi rowerzystów.

Preferowany dom-mieszkanie, nie buda. Ma tendencję do podkopów i ucieczek. Idealny towarzysz dla ludzi aktywnych.

Przebywa w okolicach Warszawy.

Warunkiem adopcji jest przeprowadzenie wizyty przed adopcyjnej oraz podpisanie umowy adopcyjnej.

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : 502 708 954

Kontakt

502 708 954

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//