identyfikator dla psa

TAJGA 6012

Suka

8 lat

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2019-08-27 09:07

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Wiek : 8 lat Płeć : samica Kastracja/sterylizacja : tak Tajga to 8 letnia jużaczka o charakterze typowym dla rasy . Całe swoje dotychczasowe życia spędziła pilnując podwórka , po śmierci właściciela trafiła do hotelu dla psów . Tutaj nauczyła się zasad funkcjonowania w psio-ludzkim stadzie . Pomimo typowego dla rasy charakteru potrafi zaakceptować dobrych znajomych opiekuna , nie jest typem psa jednego pana . W stosunku do innych psów jest dominująca więc powinna trafić do domu , gdzie będzie jedynaczką , ewentualnie może tolerować towarzystwo większego od niej , zrównoważonego samca , takiego , który nie da się sprowokować ale potrafi ustąpić suce . Jak zwykle szukamy opiekuna z doświadczeniem w wychowywaniu psów pasterskich stróżujących , konsekwentnego i mającego wystarczająco dużo czasu dla psa . Tajga ze względu na długą szatę będzie wymagała częstego szczotkowania. Tajga jest wysterylizowana Tajga przebywa w woj. Pomorskim . Kontakt 606971748 lub 697 503 089

Kontakt

Kontakt 606971748 lub 697 503 089

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//