identyfikator dla psa

Kubuś 6026

Pies

4 lata

mieszaniec

Kłomnice

Dodano: 2019-09-04 22:00

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Nasz mikro Kubuś szuka swoich ludzi! Kubuś ma około 3 latek i kocha ludzi całym swoim ciałkiem. Kiedy trafił do schroniska był psiakiem wylęknionym, ale kilka spacerów i Kubuś spaceruje jak prawdziwy potwór, który niczego się nie boi. Nasz Kubuś jest mega przyjazny w stosunku do innych psiaków, uwielbia na wybiegu zaczepiać kolegów do zabawy i biegać z piłeczką. Jest bardzo grzeczny w czasie czesania i kocha kiedy człowiek głaszcze go po brzuszku. Kubuś to idealny psiak do bloku dzięki swojemu mikro rozmiarowi, ale domem z podwórkiem też nie pogardzi. Teraz Kubuś czeka tylko na Twoją decyzję.

Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej!
Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo.

Urodzony: 2016

tel. 663 422 281
e-mail: info@piesdoadopcji.pl

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk).
30 km od Częstochowy.

Kontakt

tel. 663 422 281 e-mail: info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//