Nevil 6027

Pies

11 lat

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2019-10-28 15:31

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Nevil czeka w schronisku na dom aż 9 lat! Czy jest zbyt zwyczajny aby ktoś go pokochał? Nevil jest jednym z psiaków, co to uwielbiają bawić się piłeczką i z niecierpliwością czeka zawsze na odwiedziny wolontariuszy będących dla niego centrum rozrywki. Niestrudzony w zabawie a jednocześnie stonowany w sytuacji wymagających powagi. Wynika z tego, iż jest to bardzo inteligentny pies, potrafiący dopasować się do sytuacji i nastroju wyprowadzającego. Na spacery wychodzi z ogromną chęcią, jednocześnie nie ciągnąc na wszystkie strony, lecz idąc dostojnie. Z jednej strony dzieciak lubiący zabawę a z drugiej poważny pies wzbudzający respekt na spacerze. Bezkonfliktowy w kontaktach z innymi psami, nie przeskakujący siatek i płotów oraz generalnie nie sprawiający żadnych problemów. Ceniący sobie kontakt z człowiekiem i potrafiący delektować się oraz docenić chwile wolności, dlatego patrzy się z przyjemnością na jego zadowolenie i dobre samopoczucie na spacerach. Świetny psiak, idealny do domu lub mieszkania, zarówno dla osoby samotnej, jak i rodziny wielodzietnej. Zastanów się, może warto sprawić sobie takiego wyjątkowego przyjaciela! Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej! Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo. Urodzony: 2008 W schronisku od: 2010 tel. 663 422 281 Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk). 30 km od Częstochowy.

Kontakt

tel. 663 422 281 e-mail: info@piesdoadopcji.pl

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//