Plastelinka 6030

Suka

3 miesiące

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2019-09-14 02:44

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Słodka psinka Plastelinka czeka na domek w okolicy Częstochowy! Sunia ma 3 miesiące i może śmiało już pobiec do domku. Będzie średnim psiakiem, mama waży 15 kg i jest w typie Golden/Setera tel. 694 132 231 e-mail: kontakt@psiaduszka.pl Prosimy podawać imię pieska w kontakcie. Przebywa obecnie w okolicy Częstochowy.

Kontakt

tel. 694 132 231 e-mail: kontakt@psiaduszka.pl Prosimy podawać imię pieska w kontakcie.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//