Więcej informacji udzielimy telefonicznie - 513 270 054 (prosimy o sms - oddzwonimy!)" />
identyfikator dla psa

CZEKOLADKA 6043

Suka

7 lat

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2020-01-04 16:51

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Czekolada to średniej wielkości ok 5-6 letnia sunia.

Czekolada jest wulkanem energii, wręcz uwielbia kontakt z człowiekiem.

Czekolada raczej toleruje inne psy jednak jest także bardzo zazdrosna i wtedy może zaatakować innego psa.

Czekolada jest psem który bardzo przywiązuje się do danego człowieka i będzie go broniła za wszelką cenę.

Lubi spacery, kontakt z dziećmi, toleruje koty.

Czekolada już od 3 lat czeka w azylu na człowieka który wypatrzy ją spośród innych psów, człowieka który ją pokocha i któremu odda całe swoje psie serduszko!

Czekolada jest wysterylizowana, odrobaczona i odpchlona.

Przebywa w azylu KSPZ "PODAJ ŁAPĘ" w Kunowie woj. Świętokrzyskie.

Więcej informacji udzielimy telefonicznie - 513 270 054 (prosimy o sms - oddzwonimy!)

Kontakt

513 270 054

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//