identyfikator dla psa

GALA 6045

Suka

5 lat

mieszaniec

Kraków

Dodano: 2020-01-04 16:50

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Gala to sunia która ma najdłuższy staż w naszym azylu. Z początku mieliśmy z nią duży problem gdyż mimo swojej wielkości przeciskała się przez najmniejsze szczeliny i uciekała w miejsce gdzie została znaleziona. Gala toleruje koty i inne psy, lubi kontakt w dziećmi. Gala uwielbia długie spacery, nadaje się jako towarzysz osób aktywnych. Z racji jej uciekinierskich zapędów szukamy odpowiedzialnego domu, który poświęci jej czas i zdobędzie zaufanie. Gala jest odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana, ma ok 5 lat. Sunia oczekuje na swój dom w azylu KSPZ "PODAJ ŁAPĘ" w Kunowie woj. Świętokrzyskie. Tel. 513 270 054 (prosimy o sms - oddzwonimy!)

Kontakt

513 270 054

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//