identyfikator dla psa

Duszek 6049

Pies

2 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2019-09-14 18:55

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Duszek - będę Cię kochał do grobowej deski! Szukasz czworonożnego przyjaciela , który odwzajemni Twoją miłość? Psiaka który wypełni Twoje życie radością? Jeśli tak, Duszek czeka właśnie na Ciebie! Duszek swoje imię zawdzięcza okolicznością w jakich został znaleziony. Przemoknięty, zmarznięty snuł się na terenie cmentarza, jednak los się do niego uśmiechnął i właśnie tak trafił do naszego domu tymczasowego. Duszek okazał się być wspaniałym psiakiem! Jest nastawiony na pracę z człowiekiem, chętnie uczy się nowych komend. Opanował już podawanie łapki. Pięknie chodzi na smyczy, w samochodzie jest bardzo grzeczny. Chłopak to"dusza towarzystwa" :) uwielbia kontakty z innymi psami. Aktualnie przebywa w domu z ogrodem, wśród innych zwierząt. Duszek nad wyraz lubi dzieci, ze stoickim spokojem znosi wszelkie pieszczony. Waży ok 17 kg, oceniony został przez weterynarza na ok 2 lata. Zaszczepiony, odrobaczony, zachipowany czeka na nowy dom. Szukam dla Duszka domu w którym będzie pełnowartościowym członkiem rodziny. Obowiązuje podpisanie umowy adopcyjnej! Przed wydaniem do adopcji Duszek zostanie wykastrowany.

Kontakt

_881 437 530 - gdybym nie odbierała proszę o wiadomość sms o treści _Duszek_- oddzwonię

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//