identyfikator dla psa

SONIA 6064

Suka

9 lat

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2019-09-20 09:44

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

SONIA wraz z Romeo zostali podrzuceni do schroniska. Trudno stwierdzić czemu do dziś nie ma swojego człowieka. Czy jest zbyt zwykła? Latami pomijana mimo, iż jest bardzo proludzka. Otoczona dziećmi z wolontariatu, pełna miłości, ufności i wiary w człowieka, stale bez domu, bez miłości opiekuna! SONIA Jest psiakiem średniej wielkości o jasnej sierści. Ma około 9 lat. Kocha dzieci, prawie całe życie czeka na wymarzony dom, fajnie by było, gdyby miała innego psiaka do towarzystwa (preferowany samiec). Jest przyzwyczajona do życia „w parze”, ale to nie jest warunek konieczny. SONIA jest ufna, przyjacielska, pełna wiary w człowieka. Sunia jest wysterylizowana, odrobaczona, zaszczepiona i zachipowana, gotowa by zamieszkać u boku kochającego ją opiekuna. Czy podarujesz jej swoje serce na resztę życia? Sonia przebywa w przytulisku koło Kutna. Możliwa pomoc w transporcie. Kontakt w sprawie adopcji nr tel. 732 561 904

Kontakt

732 561 904

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//