AMOR 6065

Pies

5 lat

mieszaniec

Katowice

Dodano: 2019-09-20 09:48

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Szukamy domu dla Amora, wspaniałego psiaka. Amor to przepiękny, dostojny pies Ma około 5 lat. Jego właściciele wyjeżdżając za granicę postawili nas przed decyzją: zostanie u was w schronisku albo zostanie uśpiony, bo przeszkadza im w planach życiowych…. W taki sposób, pies wychowany na kanapie trafił do kojca. Zawaliło się całe jego życie. Długo trwało przystosowanie się do życia w innej rzeczywistości. Mimo tego Amor jest cudownym, pogodnym i ufnym psiakiem. Bardzo mądry i zrównoważony. Potrzebuje aktywnego i kochającego go człowieka. Bardzo lubi sunie, nie przepada za wszystkimi samcami. Stosunek do ludzi – „na zalizanie” Adopcję poprzedza wizyta wolontariusza i wypełnienie ankiety. Kontakt w sprawie adopcji: 732 561 904

Kontakt

732 561 904

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

//