identyfikator dla psa

Szagi 6084

Pies

2 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2019-09-28 16:47

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Młody Szagi, wesoły, domowy psiak do adopcji!

Szagi to mlodziutki ok.1,5 roczny piesek. Maly, ale mocnej budowy, umiesniony. Troche w typie gonczego polskiego.
Bardzo wesoly, skory do zabawy. Lubi dzieci, zgodny z innymi psami.
Prefrerowane mieszkanie, bo pozostawiony bez spacerow na podworku nudzi sie i organizuje sobie wycieczki na wlasna reke.
Dobrze odnajdzie sie z innym psem.
Psiak jest po pelnej profilaktyce, szczepieniach, wykastrowany i zaczipowany.
Nie wydamy psa do budy ani do kojca.
Psiak przebywa w hoteliku niedaleko Lowicza.
Mozliwy transport do dobrego domu.

Kontakt

Kontakt Joanna 695 345 500

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//