identyfikator dla psa

MILI 6107

Suka

1 rok 5 miesięcy

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2019-10-07 08:15

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Mili to cudowna 3,5 miesięczna dziewczynka.

Waży zaledwie 4,5 kg i będzie małą sunią.

Mili to dziewczynka, której można przypisać wszystkie pozytywne cechy dodając ‚NAJ’!

Jest NAJsłodsza, NAJinteligentniejsza, NAJkochańsza i NAJcudowniejsza

Jest bezgranicznie wierna i oddana, szybko się uczy i lubi słuchać o wszystkim co martwi, cieszy, fascynuje człowieka

Brzuszek wystawia każdemu, kto chce się z nią zapoznać trochę się obawia małych dzieci a w pierwszym kontakcie z ogonkami jest bojaźliwa, ale po chwili - biega za psiakiem któremu Pan rzucił patyk (bo po co biegać za patykiem, kiedy ciekawiej po prostu biegać z innym ogonkiem)

Daje mnóstwo ciepła - zwłaszcza jak kładzie się na kolanka albo wtula się podczas długiego nocnego wypoczynku.

Uczy się czystości, wyciąga swego ludzia na spacer delikatnie sugerując, ze to już ten czas.

Mili to sunia, która chce i będzie towarzyszyć swemu człowiekowi we wszystkim, a głos Opiekuna jest najważniejszym ze wszystkich głosów

Szukamy domu gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem.

Sunia przebywa w Poznaniu.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy z warunkiem sterylizacji.

Telefon kontaktowy 605 435 625 ( jeśli nie odbieram proszę o SMS)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//