identyfikator dla psa

MIJA 6108

Suka

1 rok 7 miesięcy

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2019-10-07 08:24

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

MIJA to wspaniała i mądra 3,5 miesięczna dziewczynka.

Waży około 7 kg i nie będzie duża sunią.

Jest grzeczna i spokojna ale jednocześnie radosna, uwielbia się bawić.

Kocha bliskość człowieka bardzo lubi spać w łóżku, przytulać się do człowieka.
Dobrze radzi sobie na smyczy.

Szukamy domku, gdzie będzie kochana i rozpieszczana.

Gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem.
Nowa rodzina na pewno będzie musiała popracować nad nauczaniem załatwiania się na spacerach i zostawaniem samotnie w domu.

Jak to szczeniak trochę pracy zawszę wymaga

Mija znajduje się w Poznaniu.

Obowiązuje ANKIETA, wizyta przed i poadopcyjna oraz podpisanie umowy z warunkiem sterylizacji.

Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//