identyfikator dla psa

KOKOS 6109

Pies

2 lata

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2019-10-07 08:29

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Kokos jest bardzo kochanym, pro ludzkim psem.

Ma około 1,5 roku, waży około 10 kg.

Pomimo tego, co przeszedł, kocha człowieka i zrobiłby wiele za chwilę uwagi. Za przytulenie, pogłaskanie, za okazane ciepło i miłość

Z całych sił stara się nadrobić ten stracony czas bez czułości.

Sam przychodzi prosić o mizianie, lubi spędzać czas u boku człowieka. Uwielbia spacery i wąchanie wszystkiego, co tylko znajdzie się na jego drodze.

Jest bezproblemowy w kontaktach z innymi zwierzętami. Nie wdaje się w konflikty, woli odejść. Jeśli jakiś pies zachęci go do zabawy, chętnie przyjmuje zaproszenie.

Nie do końca wie, do czego służą zabawki, ale powoli się tego uczy obserwując kolegów i koleżanki. Z racji tego, co przeszedł, zdarza mu się jeszcze skulić, jeśli ktoś obok niego wykona zbyt gwałtowny ruch lub taki, który kojarzy mu się z biciem.

Kokos nie miał łatwego życia, bity poniewierany psiak stał na za krótkim łańcuchu.

Jadł resztki ze stołu, a czasem i nawet tego nie miał.

Teraz już bezpieczny czeka na swojego przyjaciela, kogoś kto go pokocha, da mu dom i miłość.

Gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem.

Kokos znajduje się w Poznaniu.

Obowiązuje ANKIETA, wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy.

Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//