identyfikator dla psa

REKSIO 6111

Pies

2 lata

mieszaniec

Leszno

Dodano: 2019-10-07 08:36

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

REKSIO to młody i wspaniały roczny psiak w typie terriera.

Jest bardzo pozytywny do ludzi, kontaktowy, lubi się bawić. Wesoły, energiczny więc mile widziany aktywny dome

Szukamy domu, gdzie będzie kochany, traktowany jak członek rodziny a nie tylko pies.

Domu z miłością, który już nigdy go nie porzuci. Reksio nie przepada za kotami więc raczej domek bez kotów. Jest typem zazdrosnika i chciałby mieć swojego człowieka na wyłączność.

Reksio jest zaczipowany i wykastrowany.

Przebywa w hoteliku w okolicy Leszna.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy.

Telefon kontaktowy 605 435 625 ( jeśli nie odbieram proszę o SMS)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//