identyfikator dla psa

MAMUSIA 6112

Suka

3 lata

mieszaniec

Kielce

Dodano: 2019-10-07 08:40

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Mamusia - najsmutniejszy pies w naszym azylu.

Sunia została znaleziona wraz z 7 maleństw w pustostanie na jeden z wsi.

Sunia jest bardzo nieufna i przestraszona, ciężko zobaczyć ją poza budą w której się chowa.

W poczatkowym okresie sunia tak bała się człowieka że ze strachu sikała pod siebie. Mamusia to cudowna, oddana sunia która jednak widzi w człowieku zło, ból i cierpienie.

Szukamy dobrego, odpowiedzialnego i przede wszystkim wyrozumiałego domu który pokaże mamusi ze człowiek to też miłość.

Mamusia jest niewielkim pieskiem w wieku ok 3 lat.
Sunia przebywa w azylu KSPZ Podaj Łapę w Kunowie.

Jest wysterylizowana, odrobaczona, odpchlona i zaszczepiona.

Tel. 513 270 054 (proszę o SMS - oddzwonię!)

Kontakt

513 270 054

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//