identyfikator dla psa

MAKSIU 6113

Pies

3 lata

mieszaniec

Kielce

Dodano: 2019-10-07 08:45

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Maksiu to ok 1,5 roczny psiak. Trafił do nas jeszcze jako szczeniak jednak niestety nikt nie był zainteresowany jego adopcją.

Maksiu jest psem niekonfiktowym, spokojnym, nieco wycofanym i strachliwym.

W kontaktach z innymi psami raczej uległy, toleruje koty.

Maksiu jest wykasteowany, odrobaczony, odpchlony i zaszczepiony.

Szuka nowego, wyrozumiałego i cerpliwego domu.

Piesek przebywa w azylu KSPZ Podaj Łapę w Kunowie

Tel. 513 270 054 (proszę o SMS - oddzwonię!)

Kontakt

513 270 054

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//