identyfikator dla psa

KUBUŚ 6114

Pies

4 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2019-10-07 08:48

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Kubuś ma tylko około 3 lat ale jego siwy pysk świadczy o tym, że ma za sobą życie pełne smutku.

Pewnego dnia przybłąkał się na wysypisko śmieci pod Łochowem i tam zamieszkał.

Nikomu nie przeszkadzał bo schodził ludziom z oczu obawiając się kolejnych nieszczęść.Jednak ma mało się to zdało.

Pewnego dnia przyjechał hycel i zabrał go do bardzo złego schroniska.Na szczęście komuś zależało na losie tego przerażonego psa i udało się go zabrac zza krat.

Obecnie przebywa w hoteliku dla psów i uczy się,że nie każdy człowiek jest zły.

Nadal nie jest bardzo ufny ale do swojego opiekuna szybko się przywiązuje i okazuje zaufanie.Waży ok.10 kg.Jest zaszczepiony i zaczipowany.

Do szczęścia brakuje mu aby ktoś go pokochał

Przebywa pod Wyszkowem ale możliwy transport w całej Polsce.

Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny : 500 565 777

Kontakt

500 565 777

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//