identyfikator dla psa

LILA 6115

Suka

2 lata

mieszaniec

Starachowice

Dodano: 2019-10-07 08:52

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Sunia Lila nasza włochata piękność. Lila została wyrzucona na ulicę w zaawansowanej ciąży. Prawdopodobnie była takze bita gdyż nadal są momenty gdy ucieka przed czlowiekiem. Lila jest spokojną, bezkonfliktową suczką która stara się od nowa zaufać człowiekowi. W końcu kontaktach z innymi psami spokojna, lubi dzieci, nie wykazuje agresji. Lila w kontaktach z obcymi ostrożna, zazwyczaj zachowuje bezpieczną odległość jednak gdy zaufania chętnie podstawia główkę do głaskania. Lila przebywa w azylu KSPZ Podaj Łapę Jest wysterylizowana, odrobaczona, odpchlona i zaszczepiona. Tel. 513 270 054 (proszę o SMS - oddzwonię!)

Kontakt

513 270 054

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//