identyfikator dla psa

BEZA 6119

Suka

11 miesięcy

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2019-10-08 09:14

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Beza mała cudowna sunia, troszkę podgryza paluszki, kosteczki i ciuszki ale wiadomo…jest malutkim dzieckiem. Jej mikro ząbki mogą zrobić krzywdę małemu dziecku więc raczej szukamy domku bez małych dzieci. Z koleżkami się dogaduje a raczej słuchają jej bo fakt, że mała jest nie znaczy to, że da sobie wejść na głowę Lubi być noszona na rączkach można ja całować ale gwarancji nie ma, że w noska nie dziabnie Ma 7 tygodni i waży 2 kg…chyba duża nie urośnie ale kto to wie BEZA znajduje się w hoteliku koło Łodzi Obowiązuje ANKIETA, wizyta przed i poadopcyjna oraz podpisanie umowy z warunkiem sterylizacji. Kontakt telefoniczny 605 435 625 ( jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//