identyfikator dla psa

ŁATKA 6120

Suka

2 lata

mieszaniec

Łódź

Dodano: 2019-10-08 09:42

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Łatka przez 3 tygodnie pobytu w hotelu pokochała człowieka przekonała się, że już NIGDY nie stanie się jej krzywda.

Pięknie przybrała na wadze i przestała być szkieletem.

W stosunku do innych ogonków jest pozytywnie zadziorna

UWIELBIA bawić się i szaleć ale momentami siedzi sama gdzieś na uboczu i podziwia piękno otaczającego ją świata.

Poczucie bezpieczeństwa, rączki do głaskania, stabilizacja w posiłkach są dla niej priorytetem do odnalezienia się w nowym miejscu.

Sunia ma niespełna 4 miesiące, na dniach czeka ją ostatnie szczepienie i może ruszyc w drogę do domku NA ZAWSZE tylko serc do kochania brak
nie pozwól aby psie dziecko dorastało w hotelu

ŁATKA znajduje się w hoteliku koło Łodzi

Obowiązuje ANKIETA, wizyta przed i poadopcyjna oraz podpisanie umowy z warunkiem sterylizacji.

Telefon kontaktowy 605 435 625 ( jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//