identyfikator dla psa

Kia 6123

Suka

1 rok 3 miesiące

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2019-10-08 17:35

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Kia jest słodkim, ok. 9-tygodniowym maleństwem. Najpewniej wyrośnie na niewielkiego pieska pod kolana. Bardzo ładnie trafia na podkłady i stara się być bardzo czysta :) W stosunku do ludzi jest trochę onieśmielona, ale szybko się przełamuje i lubi pieszczoty. Uwielbia inne psy i jest przeszczęśliwa, kiedy może się z nimi pobawić – na pewno byłaby zachwycona, mogąc zamieszkać z przyjaznym psiakiem, ale poradzi sobie też sama. Jak to szczeniak, jest ciekawska, bardzo energiczna i lubi sobie pogadać ;) Ale jest w takim wieku, że dobry opiekun bez problemu wychowa ją na najlepszego psiaka na świecie.

Należy pamiętać, że szczeniak to mnóstwo radości, ale też obowiązki. Mały piesek uczy się świata i rolą człowieka jest mu ten świat pokazać – z czułością, ale i konsekwencją.

Obowiązuje procedura adopcyjna i umowa z zapisem o obowiązkowej kastracji po osiągnięciu odpowiedniego wieku.

Kia przebywa w domu tymczasowym w Warszawie.

Obowiązują procedury adopcyjne (ankieta, wizyta, umowa)

Telefon fundacyjny odbierany jest od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17. W pozostałe dni i godziny prosimy o kontakt mailowy.

Kontakt

Nr tel. 721225111 e-mail: zwierzecapolana@gmail.com

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//