identyfikator dla psa

Eddie 6139

Pies

1 rok 6 miesięcy

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2019-11-06 00:47

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Eddie to następny nieszczęśnik schroniskowy, który domu nie może znaleźć od 10 października, mimo masy ogłoszeń. Obecnie ma około 3,5 miesiąca, w przyszłości raczej będzie mały po mamusi widocznej na ostatnim zdjęciu. Do schroniska trafił interwencyjnie zabrany z posesji z mamą i rodzeństwem, razem z 36 innymi psiakami. Chłopak jest bardzo ciekawy świata, co widać na zdjęciach po jego nosku. Jak to szczeniak ma jeszcze masę energii do zabawy. Eddie na zimę chciałby już zamieszkać w super domku. Dasz mu go?

W kontakcie prosimy podawać imię psiaka oraz boks (szpitalik, mama pręgowana).

tel. 663 422 281

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk).
30 km od Częstochowy.

Kontakt

W kontakcie prosimy podawać imię psiaka oraz boks (szpitalik, mama pręgowana). tel. 663 422 281

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//