identyfikator dla psa

Pepsi 6164

Suka

1 rok

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2019-10-17 00:08

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Pepsi pilnie szuka domu! Dziewczyna ma około 9 tygodni i w przyszłości raczej będzie mała na pograniczu średnia. Dziewczyna niestety nie trafiła do schroniska z mamą i nie znamy jej rodziców. Pomieszkuje sobie w ciepłym boksie w szpitaliku z 2 koleżankami z innego miotu. Pepsi już jest gotowa, aby poznać z Tobą świat. Tylko przyjdź i adoptuj! W kontakcie prosimy podawać imię psiaka oraz boks (szpitalik, bez mamy) tel. 663 422 281 Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk). 30 km od Częstochowy.

Kontakt

W kontakcie prosimy podawać imię psiaka oraz boks (szpitalik, bez mamy) tel. 663 422 281

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//