identyfikator dla psa

Pensi 6165

Suka

1 rok 10 miesięcy

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2019-10-17 20:26

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Wesoła Pensi chce pognać do Twojego domu i to jak najszybciej zanim wyjdzie na boksy zewnętrzne! Dziewczyna ma obecnie około 2,5 miesiąca. W przyszłości będzie raczej mała po mamusi. Nie czekaj adoptuj, bo w schronisku jest koło 20 szczeniaków, a telefonów zero!

W kontakcie prosimy podawać imię psiaka oraz boks (szpitalik, mama jasna).

tel. 663 422 281

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk).
30 km od Częstochowy.

Kontakt

W kontakcie prosimy podawać imię psiaka oraz boks (szpitalik, mama jasna). tel. 663 422 281

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//