identyfikator dla psa

Lambo 6168

Pies

2 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2019-10-18 16:16

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Lambo jest słodkim, ok. 9-tygodniowym maleństwem. Najpewniej wyrośnie na niewielkiego pieska pod kolana. Jest trochę nieśmiały – wciąż uczy się kontaktu z ludźmi, przełamuje się jednak i chętnie przyjmuje głaski. Uwielbia inne psy i jest zachwycony, kiedy może się z nimi pobawić – na pewno byłby przeszczęśliwy, mogąc zamieszkać z przyjaznym psiakiem. Może też mieszkać z kotem. Siusia bez problemu na podkłady, a z grubszą potrzebą bywa różnie

Kontakt

Nr tel. 721225111 e-mail: zwierzecapolana@gmail.com

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//