identyfikator dla psa

BERCIA 6171

Suka

1 rok 5 miesięcy

mieszaniec

Poznań

Dodano: 2019-10-19 18:40

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

BERCIA to sunia URATOWANA przed Kotliskami. PILNIE szuka ODPOWIEDZIALNEGO domu STAŁEGO. Wspaniała, kontaktowa i proludza sunia o świecącej kruczo czarnej sierści i bursztynowych oczach Bercia ma instynkt łowczy i docelowo nie powinna mieszkać z kotami. Sunia pięknie chodzi na smyczy, przy systematycznych spacerkach zachowuje czystość, nie niszczy. UWIELBIA dzieci i ma poczucie własnej masy. Może zamieszkać w bloku, kamienicy lub domu z ogrodem ważne by była blisko swojego człowieka. Dogaduje się z innymi psami i suniami podobnych gabarytów (maluchy gania) Sunia obecnie ma około roku, sięga do kolan i waży około 30kg. BERCIA przebywa w domu tymczasowym koło Poznania. W razie potrzeby pomożemy w pokonaniu drogi do najlepszego domu pod słońcem. Obowiązuje ankieta, wizyta przed i podopcyjna oraz podpisanie umowy. Kontakt w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny 516 555 815 – Gośka

Kontakt

516 555 815

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//