identyfikator dla psa

CARMEN 6173

Suka

11 miesięcy

mieszaniec

Kielce

Dodano: 2019-10-20 17:38

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

CARMEN to cudowna dziewczynka. Zostala znaleziona jak miała dwa tygodnie ze swoim rodzeństwem i mamą. Teraz ma 8 tygodni, waży troszkę ponad 2 kg, zapowiada się na średnią pannę. Powoli rozglądamy się za domem dla niej. Jest najskromniejsza z całego rodzeństwa. Piękna, biszkoptowa gwiazda, uwielbia pozować do zdjęć. To mały żarłok, mogłaby spać w misce z jedzonkiem. Wiecznie domaga się karmienia. Uwielbia zabawy z rodzeństwem, wszędzie jej pełno. Malutka po pierwszym szczepieniu będzie mogła potuptać do nowego domku. Szukamy wspaniałego domu, pełnego miłości, gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem. Proszę o przemyślane telefony. Adopcja szczeniaka to decyzja na lata. Obowiązuje ankieta, wizyta przed i poadopcyjna oraz podpisanie umowy z warunkiem sterylizacji. Telefon kontaktowy 605 435 625 (jeśli nie odbieram proszę o SMS)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//