identyfikator dla psa

Lord 6185

Pies

8 lat

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2019-10-23 21:05

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Lord ma obecnie 6 lat i pilnie poszukuje domu. Uwielbia się bawić ze człowiekiem i innymi psami, jest też bardzo aktywny. Lord jest czujny i pięknie pilnuje domu. Niestety nie przepada on za rowerami. Obecnie w domu pomieszkuje z 2 innymi psami i kotami. Lord już teraz czaka na Twój telefon w sprawie adopcji!

tel. 694 910 674

Przebywa obecnie w okolicach Częstochowy.

Kontakt

tel. 694 910 674

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//