identyfikator dla psa

Murzyn 6186

Pies

5 lat

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2019-10-24 12:12

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Murzyn poszukuje człowieka! Murzyn to spokojny piesek, można powiedzieć o nim, że to typowy ciapuś, który jedzenia nigdy tez nie odmówi. To pieszczoch i lizusek. Murzyn ma 4 latka i obecnie pomieszkuje w domu z 2 psami i kotami i spisuje się na medal.

Tel. 694 910 674
Prosimy podawać imię pieska w kontakcie.

Psiak przebywa w okolicy Częstochowy.

Kontakt

Tel. 694 910 674 Prosimy podawać imię pieska w kontakcie.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//