identyfikator dla psa

Rocky 6187

Pies

7 lat

mieszaniec

Bielsko-Biała

Dodano: 2019-10-25 00:20

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Pilnie potrzebny dom dla Rockego! Właściciel psa zachorował, często bywa w szpitalu na kilka dni. Pies jest głownie zamknięty w warsztacie/garażu i siedzi tam sam praktycznie 24/dobę i to w dodatku na łańcuchu! Żyję w okropnych warunkach, jedyną szansą dla niego będzie kochający dom, chociażby i tymczasowy. Rocky ma około 5/6 lat, jest naprawdę kochany, nie szczeka, akceptuje dzieci i jest bardzo spokojny. Właściciel psa w końcu postanowił poszukać domu dla psa, ale czy będzie ktoś, kto przygarnie Rockego? Losami psa zainteresowała się sąsiadka, która bardzo martwi się o niego. Niestety sama nie jest w stanie adoptować kolejnego psiaka. Pomóżmy znaleźć mu kochający dom, pełen miłości, bez łańcucha i kojca!

tel. 790 590 319

Obecnie znajduję się we wsi Rybarzowice, niedaleko Bielska - Białej.

Kontakt

tel. 790 590 319

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//