identyfikator dla psa

Bruno 6196

Pies

4 lata

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2019-10-28 20:26

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Najlepszy pies na świecie szuka domu! Bruno ma około 3 latek i czeka na nowy dom. Bruno niestety musi być jedynakiem. Psiak szybko uczy się komend na ten moment potrafi siad, leżeć, poproś i noga. Jest bardzo pozytywnie nastawiony do człowieka. Psiak ma dużo energii, która go rozpiera, ale łatwo da się ją wyciszyć. Bruno teraz liczy, że ktoś go pokocha i że kimś tym będziesz Ty! ADOPTUJ!

Tel. 694 132 231
W kontakcie prosimy podawać imię pieska.

Obecnie przebywa w okolicach Częstochowy.

Kontakt

Tel. 694 132 231 W kontakcie prosimy podawać imię pieska.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//