identyfikator dla psa

Pinki 6211

Pies

4 lata

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2019-11-22 01:59

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Pinki do schroniska trafił 20 października, niestety nadal nikt się po niego nie zgłosił. Jest młodym psiakiem, który wolałby zamieszkać w domu bez innych psów. Pinki musi jeszcze przełamać strach do smyczy, ale dzisiaj już pierwszy postęp w jego życiu - przeszedł cała trasę spacerową na medal. Pinki okazał się też super fotograficznym modelem i teraz czeka tylko na dom!

Istnieje możliwość dowozu psa do osoby adoptującej!
Po wizycie przed-adopcyjnej, ankiecie i zwrocie kosztów za paliwo.

Urodzony: brak informacji
W schronisku od: 2019

tel. 731 749 481

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk).
30 km od Częstochowy.

Kontakt

tel. 731 749 481

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//