identyfikator dla psa

Lula 6215

Suka

2 lata

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2019-11-04 21:55

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Czy ktoś jeszcze pokocha Lule?! Lula zaczęła pojawiać się na facebooku i portalach 6 października i co? Nadal nic, ani jednego telefonu! To dziecko zasługuje na ciepły domek, dziewczyna jest już na boksach zewnętrznych i jedyne o czym marzy to o Tobie i ciepłym kocyku zamiast słomy. Lula ma obecnie koło 6 miesięcy, w przyszłości sądzimy, że będzie mała na pograniczu średnia. Lula jest bardzo kontaktowa, lubi zabawy z innymi psiakami i człowiekiem, dziewczyna dobrze radzi sobie już na smyczy.

W kontakcie prosimy podawać imię suni oraz boks H.
tel. 663 422 281

Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt AS w Jamrozowiźnie (Śląsk).
30 km od Częstochowy.

Kontakt

W kontakcie prosimy podawać imię suni oraz boks H. tel. 663 422 281

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//