identyfikator dla psa

RUDZIA 6220

Suka

1 rok 9 miesięcy

mieszaniec

Bydgoszcz

Dodano: 2019-11-06 09:27

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

RUDZIA to malutka 7 miesięczna mikrosunia.
To całe 4 kg szczęścia i radości.
Rudzia będzie malutkim pieskiem.

Poszukuje swego domu na całe życie. Wyrwana z łańcucha, teraz oddaje całą sobą radość i miłość opiekunom w hoteliku. Uwielbia bliskość, wtulanie się w ciepło czlowieka.

Cudownie odnalazła się wśród ludzi i psich kolegów. Na spacerach ładnie trzyma się opiekunów.

Dziewczynka jest odrobaczona i po pierwszych szczepieniach.
Szukamy dla niej cudownego, pełnego ciepła i miłości domku, gdzie będzie członkiem rodziny a nie tylko psem.

Rudzia znajduje się w hotelu pod Bydgoszcza.

Obowiązuje ankieta, wizyta przed i po adopcyjna oraz podpisanie umowy z warunkiem sterylizacji.

Pod tym linkiem znajdą Państwo filmik z pieskiem : https://www.facebook.com/beata.wargula/videos/pcb.2798972043468847/2798968223469229/?type3&theater

Telefon kontaktowy 605 435 625 ( jeśli nie odbieram proszę o SMS odpiszę)

Kontakt

605 435 625

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//