identyfikator dla psa

Serwus 6235

Pies

2 lata

mieszaniec

Częstochowa

Dodano: 2019-11-12 00:05

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

Przeuroczy, malutki Serwus do adopcji! Serwus ma około 4 miesiące. W przyszłości prawdopodobnie będzie małym/średnim psem. Serwus bardzo dobrze odnajduję się w warunkach domowych, uwielbia bawić się piłeczką. Teraz do szczęścia potrzebny mu tylko dom stały!

tel. 694 132 231
Prosimy podawać imię pieska w kontakcie.

Przebywa obecnie w okolicy Częstochowy.

Kontakt

tel. 694 132 231 Prosimy podawać imię pieska w kontakcie.

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//