identyfikator dla psa

BONNI 6237

Suka

2 lata

mieszaniec

Warszawa

Dodano: 2020-01-26 10:49

Dodany przez: Osoba prywatna

Opis zwierzaka

BONNI

przeurocza, malutka, filigranowa sunieczka około 8 kilogramowa. Jest młodziutka i bardzo przyjazna do każdego. Poza tym jest bardzo wesoła i ładnie chodzi na smyczy.

Nie sprawdzone w domu, ale w lecznicy w klatce zachowywała czystość.
Uwielbia głaskanie, przytulanie i bliskość człowieka.

Sunia jest zaczipowana i zaszczepiona

Sunia przebywa w DT niedaleko Radzymina koło Warszawy

KONTAKT w sprawie adopcji pieska wyłącznie telefoniczny :
608 43 45 46

Kontakt

608 43 45 46

Kundel jest wielorasowcem, czyli psem złożony z kilku różnych ras. Najwięcej obecnych mieszańców to psy rodzaju wilkowatego i szpicowanego. To połączenie najlepszych cech fizycznych i psychicznych psów, które weszły w skład danej mieszanki . Kundel nigdy nie był „udoskonalany przez człowieka” dlatego jest idealny, ponieważ natura wybiera najlepiej.

Psy mieszańce nieznanego pochodzenia często przypominają swoim wyglądem któregoś ze swoich rasowych kolegów . Dlatego czasami mogą nas swoim wyglądem zmylić, ponieważ mogą być łudząco podobne do przedstawiciela rasy o której marzymy. Ze względu na odpowiednie geny większość dzisiejszych ras jest pochodną kundla. Powstałą dzięki selekcji osobników wykazujących pożądane cechy.

Kundle są najbardziej oddanymi istotami, potrafią bezgranicznie ufać i kochać swojego właściciela. Są niesamowicie wierne, potrafią być bardzo opiekuńcze. Pomimo tego iż nigdy w tym celu nie były szkolone. Choć nie mają postury psów obronnych ani ich dosyć agresywnego charakteru, to obdarzone są niesamowitym instynktem, dzięki któremu niejednokrotnie potrafią obronić i ochronić życie swoim właścicielom. Kundle są bardzo opiekuńcze w stosunku do dzieci, wspaniale potrafią się z nimi bawić.

Lorem Ipsum

identyfikator vetid
//